Rozpakowanie: DX Chogokin VF-19 Advance

Oto moja pierwsza od lat, i w tym przypadku bardzo wyczekiwana, transformująca się replika myśliwca z sagi Macross, gdzie nawet samo rozpakowanie jest ciekawym doświadczeniem. Przeżyjecie je razem ze mną?

To będzie jeden z tych zestawów, gdzie będzie dużo, wręcz bardzo dużo do omówienia, więc zobaczymy kiedy uda mi się zrobić jego recenzję (mam nadzieję niebawem). Rzadko przeprowadzam rozpakowania, bo wiem, że nie wszystkich interesują takie materiały, ale w tym przypadku czułem przemożną potrzebę jego nakręcenia jako pierwszego etapu mojej znajomości z VF-19. I coś mi mówi, że oprócz samej recenzji wykorzystam tę figurkę / replikę jako tło do artykułu związanego z kulturą rezerwowania przedmiotów kolekcjonerskich wydawanych w małych nakładach, to nieco szalone doświadczenie zabawne dla osób stojących z boku a bardzo stresujące dla bezpośrednio zainteresowanych 😉

I pokażę Wam też dwa pierwsze zdjęcia jakie zrobiłem temu zestawowi, jedno rozpakowanego już myśliwca, i drugie gdzie kompletne pudełko dotrzymuje towarzystwa figurce akcji YF-19 z linii GN-U Dou.

dx chogokin vf-19 advance plus yf-19

Pewnie mówiłem to już parę razy, ale w tym przypadku lubię się powtarzać: prawdziwe cacko.

vf-19 advance