Rozpakowanie: paczka ze sklepu Robot Kingdom

Dziś pokażę Wam moją pierwszą, wyczekiwaną paczkę ze znajdującego się w Hong Kongu sklepu Robot Kingdom. Jeśli nigdy tam nic nie zamawialiście, dzięki temu nagraniu będziecie wiedzieć czego się po niej spodziewać.

To był pierwszy raz, gdy zamawiałem coś z tego sklepu, ale muszę potwierdzić: zasługuję na dobrą opinię jaką ma wśród tak zagranicznych jak i polskich kolekcjonerów. Jest też niewątpliwie tańszy od konkurencji gdy mowa o japońskie wydania zabawek z linii takich jak Transformers czy 3rd Party, a że obecnie zbieram głównie to pierwsze, nie wykluczam, że kiedyś jeszcze skorzystam z jego usług.

Pamiętajcie tylko: Robot Kingdom wysyła paczki tylko drogą lotniczą i przy rezerwacji niewydanych jeszcze produktów wymaga zapłacenia całej kwoty zamówienia z góry; osoby, które rezerwują figurki na wiele miesięcy naprzód i lubią płacić za nie dopiero tuż przed wysyłką (a można tak robić na przykład w Hobby Link Japan) mogą doznać przy RK niemiłego dla siebie zaskoczenia.

Adres sklepu: www.robotkingdom.com
Co kupuje w nim autor: na razie tylko figurki Transformers Masterpiece, ale możliwe, że ten zakres się rozszerzy w przyszłości.