Rozgrzebane recenzje

zapowiedzi recenzji zdjęcie

Witajcie na podstronie, która będzie zawierała stałe informacje o recenzjach, nad którymi zacząłem pracować w tle swojej normalnej działalności, a których wciąż nie udało mi się ukończyć (stąd nazwa „rozgrzebane recenzje’). Lista tych materiałów będzie aktualizowana za każdym razem gdy dojdą do niej nowe elementy lub obecne zostaną zamienione w gotowe recenzje.  Pamiętajcie, ta lista to nie to samo co lista recenzji zaplanowanych na najbliższy czas, wśród których często pojawiają projekty wymagające o wiele mniejszych nakładów czasowo-wysiłkowych.

Stan na dzień 02.04.2016

RECENZJE:

 • Microman AcroyearXADO Acromuzan
  microman acroyearXADO acromuzan

  Recenzja bardzo miłej figurki akcji, nad którą prace są obecnie w dość zaawansowanym stadium. Mam gotowy scenariusz, nagrałem część dialogu (który muszę jeszcze dokończyć po poprawkach wprowadzonych do scenariusza), i w sumie najtrudniejsze co mi zostało do zrobienia to dokończenie sesji zdjęciowej. Mam nadzieję się z tym uporać w najbliższym czasie; Wasze zainteresowanie moimi figurkami Microman zaczyna powoli rosnąć sądząc po komentarzach pod recenzjami, w których są pokazywane.
 • S.H.Figuarts Michael Jackson
  shf michael jackson

  Kolejna figurka, której każde kolejne pokazanie w recenzjach innych zabawek zwiększa Wasz apetyt na materiał o niej samej. Pierwotnie planowałem zrobić ją jako w pełni narracyjny materiał (przykładem którego jest choćby moja niedawna recka Modarri), ale wydaje mi się, że w przypadku zabawki gdzie główną rzeczą do omówienia jest artykulacja, lepiej będzie, jeśli podejdę do niej jako do SRC Grendizera i narracyjny aspekt będzie zastosowany tylko do fragmentu nagrania, co może przyspieszyć jego publikację.
 • Transformers Generations Deluxe Thunderwing
  tf generations deluxe thunderwing

  Z tym materiałem jest dopiero zabawa! Pierwotnie chciałem go nagrać na czystą pogadankę, bo w końcu z takim Warpathem wyszło to całkiem zacnie, ale za żadne skarby nie mogłem dokończyć nagrania, ciągle coś się psuło. Więc pomyślałem: „zrobię to narracyjne” i faktycznie, osobno zrobiony obraz poszedł mi całkiem dobrze i miałem z nim dużo dobrej zabawy. Teraz muszę jednak dokończyć jego scenariusz i potem go nagrać… co na chwilę obecną nie wiem jak długo zajmie.
 • DX Chogokin VF-19 Advance
  vf-19 advance

  Z tą recenzją jest o tyle zabawnie, że prace nad nią są kompletnie w lesie i nawet nie zapoznałem się jeszcze do końca ze wszystkimi funkcjami tej repliki (swoim starym Macrossowym zwyczajem ekscytuję się podstawową formą myśliwca i więcej mi do szczęścia nie potrzeba ^^), ale wciąż mam ją na końcu mózgu i odczuwam potrzebę jej zrobienia. Potrzeba ta jest jednak nieco hamowana wizją podobnej ilości pracy co przy Bellerophonie i gdybym faktycznie chciał to szybko skończyć, musiałbym wyłączyć się z normalnych prac nad kanałem i stroną na przynajmniej dwa tygodnie, co mi się na chwilę obecną średnio uśmiecha. Muszę chyba zrobić tę recenzję metodą małych kroczków. Na razie mam już pierwsze fragmenty scenariusza, a to zawsze coś.
 • Transformers Generations Deluxe Megatron
  Ta recenzja była już właściwie prawie kręcona, bo jej scenariusz jest gotowy od miesiąca, ale z jakiegoś powodu jej nie nagrałem, jeśli dobrze pamiętam nie mogłem znaleźć czegoś co chciałem wykorzystać w porównaniach. W sumie teraz czeka na Odpowiedni Moment, który biorąc pod uwagę ile mi się pojawia rzeczy, które chciałbym pokazać, może się nadarzyć niedługo, ale za jakiś dłuższy czas.
 • Transformers Combiner Wars Leader Ultra Magnus
  Kolejna recenzja z rozgrzebanym scenariuszem, ale w tym przypadku liczę po cichu, że skończę ją w lutym. Zdanie na temat tej figurki mam już mocno wyrobione, tylko trudno mi sensownie umieścić w skrypcie konieczne w tym przypadku nawiązania do współczesnych komiksów TF. Ale mam nadzieję sobie z tym niedługo poradzić.
 • Transformers Beast Wars Ultra Optimus Primal
  Ta recenzja w sumie podzieliła los Megatrona powyżej. Miała być moją pierwszą recenzją roku 2016 w nawiązaniu do chińskiego roku małpy, ale jak widać, nie wyszło. Jej scenariusz też jest już w większości gotowy i jego dokończenie nie powinno być trudne, tylko znowu dylemat kiedy dokładnie ją opublikować.
 • Armarauders Bellerephon Cam Custom Deluxe 1st Edition
  Kolejna rzecz, której brak w skończonych recenzjach bardzo mi ciąży. Mam ten zestaw od trzech miesięcy, a jedyne co do tej pory udało mi się z nim zrobić to bardzo dokładnie obfotografować pudełko. Część mnie po prostu boi się, że prace nad tym materiałem pochłoną mi podobną ilość czasu co prototypowy Bellerophon, ale faktem jest, ta wersja w założeniu ma być zrecenzowana inaczej niż za pierwszym razem i powinno to pójść szybciej. Kusi mnie wziąć się za to po Ultra Magnusie albo najwyżej jedną, dwie recenzje po nim.

To tyle na dzień dzisiejszy. Oczywiście, to tylko spis recenzji, które są obecnie rozgrzebane; jeśli chodzi o to, co faktycznie chcę stworzyć w najbliższym czasie, jest tego o wiele, wiele więcej 🙂

_____________________
USUNIĘTE Z LISTY: