Zdjęcia: 00 Gundam na niebiesko

Nawet Gundamy nie są bezpieczne gdy najdzie mnie ochota pobawić się oświetleniem.

Pewnego dnia miałem ochotę zrobić jakąś fotkę specjalną z użyciem mojego Robot Spirits 00 Gundama Seven Sword. Ale dla odmiany nie miałem ochoty zabierać go do studia foto, więc postanowiłem, że zobaczę co da się zrobić w moim składziku na figurki. Więc wziąłem Gundama, ustawiłem go w pozycji gdy prawą ręką sięga po Miecz Pogromcy a lewą po Miecz GN Długi, wymyśliłem sobie perspektywę żaby, aby Pogromca był dobrze widoczny (normalny kąt sprawiłby, że nie byłoby dobrze widać jaki jest masywny) i wtedy zacząłem kombinować jak to urozmaicić.

W końcu stwierdziłem, że opróżnię jeden ze swoich Ikeowskich pojemników na akcesoria i włożę do niego kolumnę diodową, którą czasem widzicie w moich recenzjach. Ponieważ pojemnik jest zrobiony z pół-przezroczystego, niebieskiego plastiku, zyskałem w ten sposób oddolne źródło biało-niebieskiego światła.

Teraz wystarczyło już postawić na takiej platformie Gundama i zrobić zdjęcie z długim czasem naświetlania. Efekt końcowy widzicie poniżej.

seven sword draw rz

 

Pewnie kiedyś wrócę do podobnych ustawień tej figurki, z taką pozowalnością i liczbą akcesoriów mamy tu gigantyczny potencjał do wykorzystania. A na razie idę robić kolejne zdjęcia do wrzucania na stronę. Trzymajcie się!

 

Pełną recenzję tej figurki znajdziecie tutaj:

Recenzja Wideo: 00 Gundam Seven Sword – Robot Spirits [Side MS]