Galeria zdjęć: S.H.Figuarts Super Mario
Czas na małą sesję zdjęciową z moim ulubionym hydraulikiem. Jeśli podobały Wam się zdjęcia wykorzystane w jego wideorecenzji, to ta galeria przypadnie Wam do gustu.
O ile SHF Mario na poziomie funkcjonalnym w wersji podstawowej najmocniejszą figurką nie jest, to o tyle muszę przyznać, że robienie mu zdjęć sprawia frajdę i ciągle przychodzą mi do głowy nowe pomysły na wykorzystanie go w materiałach nie będących częścią jego własnej prezentacji. Ale ten temat rozwiniemy innym razem, na razie prezentuję Wam zdjęcia, które widzieliście w jego recenzji w nieco bardziej obrobionej formie. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.
W kwestiach organizacyjnych, jeśli zdjęcie posiada opis to umieszczam go nad nim, więc najpierw komentarz (czasem używany do kilku zdjęć po kolei), a później faktyczna fotografia.
Przód pudełka. Jedną zaletą małej ilości elementów w podstawowym zestawie z Mariem jest to jak łatwo wszystko ponownie włożyć na miejsce, choćby na potrzeby zdjęć pudełkowych.
Tak, z tyłu wszystko wygląda o wiele bardziej obiecująco niż w rzeczywistości.
Będę to pewnie powtarzał w kółko, ale wizualnie mam dużą sympatię do Maria i ze względu na jego wygląd zakupu nie żałuję.
Pozowalność mocną stroną tej figurki niestety nie jest; zwłaszcza głowa, której konstrukcja uniemożliwia jej jakikolwiek większy ruch.
Co prawda gniazdo do obsługi podstawek Tamashii Stage znajduje się w jednym z pakietów bonusowych, ale da się przenieść Mariana w powietrze i bez jego pomocy.
Gdy ktoś lubi gry Super Mario Galaxy, to proste ustawienie z łatwością wywołuje uśmiech na twarzy.
Domowej roboty pozycja skoku. Wielosegmentowy wysięgnik do jej poprawnego, stabilniejszego wykonania też jest w pakiecie bonusowym.
Odsłonięte gniazdo do mocowania gniazda na podstawki.
Mario i jego plejada akcesoriów z którymi nie ma co zrobić.
Zakres ruchu Maria kontra figurki starsze o prawie 10 lat. Microman Xeku z Takarowskiej serii Microman Biomachine.
S.H.Figuarts War Machine, Robot Spirits Zegapain Hreasvelg i Robot Spirits Super VF-25F nie są przekonani co do swojego nowego kolegi.
Revoltech Eva 01 i 02 New Movie Edition i ich niedotyczący Maria problem zagospodarowania akcesoriów, które mają w swoich zestawach.
Super Robot Chogokin GaoGaiGar i Might Gaine dumni ze swoich (dołączonych do zestawu w pierwszych edycjach) części dodatkowych.
Robot Spirits 00 Gundam Seven Sword pokazuje Marianowi jak dobrze wykorzystać powiększającego grzybka.
Mario i pad swojej głównej firmy-konkurencji. Przydałyby mi się figurki Ratcheta i Clanka.
Powszechna Puszka Picia i Potężne Dwa Złote.
Mario dość nieoczekiwanie bardzo dobrze komponuje się z Masterpiece Smokescreenem.
Choć z Classics Voyager Optimusem Prime’em też wypada nieźle.
A gdy nie ma w pobliżu Yoshiego, Beast Wars Megatron też się nada jako wierzchowiec hydraulika. Może nawet nada się lepiej niż sam Yoshi.
To tyle na tę galerię. Kolejne pojawią się wkrótce i prawdopodobnie pierwszą z nich będzie Bellerophon, gdzie pojawi się o wiele więcej zdjęć.
Jeśli nie widzieliście recenzji, z której pochodzą te zdjęcia, możecie ją zobaczyć poniżej: