Galeria zdjęć: Samochodowy 3-pak Modarri (S1+X1+T1)

Jak pewnie zauważyliście, moja recenzja samochodów Modarri w dużej mierze składała się ze zdjęć i chętnie Wam je pokażę poza formatem ruchomych obrazków 🙂

Zaczynajmy! Formuła ta sama co przy Grendizerze: najpierw pokażę Wam recenzję, której sprawa dotyczy, a potem dam opis nad każdym zdjęciem, które w moim mniemaniu tego potrzebuje.

Informacja dla sklepów: jeśli te zdjęcia Wam się podobają, zgadzam się na ich używanie przez Was tak długo jak stopka RecenzjeZabawek.pl zostanie tam, gdzie ją umieściłem.

Recenzja wideo:

 

A teraz… zacznijmy od dwóch zdjęć grupowych. Idąc od lewej do prawej mamy S1, dajej X1 i na samej prawej stronie T1.

galeria modarri 01

I na wszelki wypadek przypominam: możecie klikać w te zdjęcia, co otworzy je na środku ekranu. Wtedy możecie kliknąć w ikonkę w ich prawym górnym rogu, żeby je powiększyć do oryginalnego rozmiaru.

galeria modarri 02

A teraz zdjęcia indywidualne każdego modelu z zestawu proponowanego przez producenta.

galeria modarri 03

galeria modarri 04

galeria modarri 05

I te stożki.

galeria modarri 06

I naklejki.

galeria modarri 07

I śrubokręty do składania i rozkładania autek.

galeria modarri 08

Ujęcie wycelowane w fotel kierowcy wyprofilowany z myślą o naszym ulubionym palcu ręki. Szczerze mówiąc nigdy nie przyszło mi do głowy sprawdzić, czy zmieści się tu któryś z palców nogi…

galeria modarri 09

Typowy samochodzik Modarri przed i po kompletnym rozłożeniu.

galeria modarri 10

galeria modarri 11

Składniki pojazdu: rama podwozia,

galeria modarri 12

tylne i przednie zawieszenie z układem skrętnym, galeria modarri 13

cztery koła,

galeria modarri 14

podłoga kabiny i fotel kierowcy,

galeria modarri 15

wewnętrzne i zewnętrzne nadwozie,

galeria modarri 16

i na koniec, metalowa rama nadwozia. W tym przypadku spojler wyraźnie ciągnie ten element w dół i podczas robienia tego zdjęcia nie byłem tym przesadnie zachwycony, ale nie chciałem zaczynać rozpiski od nowa z innym zestawem części.

galeria modarri 17

A oto dwie gustowne kupki części: pierwsza zrobiona tylko z modelu S1, druga już ze wszystkich trzech. Nadal nie jestem przekonany czy z tego wszystkiego da się zrobić aż 35 ooo kombinacji, ale może ktoś o lepszych stosunkach z matematyką to zweryfikuje.

galeria modarri 18

galeria modarri 19

Zdjęcie mające w założeniu pokazać te małe strzałki wskazujące przód pojazdu, mam nadzieję, że w samej recenzji faktycznie było je widać.

galeria modarri 20

To zdjęcie, jak mi powiedziano, bardzo przypadło do gustu samym projektantom z Thoughtfull Toys. Wybrałem do niego Masterpiece Ultra Magnusa (wersja pierwsza) z dwóch powodów: to mój jedyny tak wielki Autobot zdolny do uklęknięcia do zabawy z montażem bez przewrócenia się na części; metalowe nogi stanowią w takich pozach doskonałą przeciw-wagę dla masywnego korpusu. Do tego miał na tyle duże i chwytne dłonie, żeby bez problemu złapać śrubokręt Modarri.

galeria modarri 21

„STARSCREAAAM!!!”

galeria modarri 28

Teraz czas na mały przegląd moich własnych kombinacji samochodów stworzonych na potrzeby recenzji.

galeria modarri 22

galeria modarri 23

galeria modarri 24

galeria modarri 25

galeria modarri 26

galeria modarri 27

I tu jeszcze trzy „niekompletne”, które też mają dla mnie pewien urok.

galeria modarri 29

galeria modarri 30

galeria modarri 31

Sekcja Modarri: podwozia plus nadwozia.

galeria modarri 32

galeria modarri 33

Porównanie: pojazd kompletnie złożony obok kompletnie rozłożonego.

galeria modarri 34

Przykładowy pomysł na spersonalizowanie własnego autka, jeśli akurat jest się też fanem Gunpla.

galeria modarri 35

I przyszła pora na kilka porównań z innymi autami, zabawkami i figurkami z całego świata.

galeria modarri 40

galeria modarri 41

galeria modarri 42

galeria modarri 43

Dwa małe akcenty dla fanów serii Microman. Ten pierwszy wymagał wymontowania podłogi i siedzenia z X1, ale teraz mam własną wersję Mariokarta bez włączania swojego Wii.

galeria modarri 39

Zrobienie tego ujęcia dało mi dużo satysfakcji, choć do tej pory chyba nikt nie uznał tego za nawiązanie do teledysku „Whip It” grupy Devo tak jak planowałem.

galeria modarri 38

Nawet taki narcyz jak Tracks potrafi dostrzec piękno w innych autach.

galeria modarri 37

Te trzy zdjęcia to odpowiedź na pytanie jednego z moich widzów zadane na moim Facebooku, którego interesowało jak minifigurki Lego radzą sobie z prowadzeniem Modarri: dość średnio, nawet jeśli wymontuje się z nich siedzenie. Trzeba mi było zrobić jeszcze test co by się zmieniło przy wymontowanej podłodze. Ale za to wybór Lincolna do tych zdjęć przypadł do gustu kilku osobom.

galeria modarri 44

modarri test 46

galeria modarri 45

Wybór był rezultatem stwierdzenie przeze mnie, że może i mógłbym dać tu jakiegoś ludzika w kasku sportowym, ale były prezydent USA będzie tu wyglądał o wiele zabawniej. Zwłaszcza, że gdy pierwszy raz siedział za kółkiem Modarri, Masterpiece Prowl wystawił mu mandat. Tak, jedyne co pasowało do rozmiarów jego ręki co miałemt główka modułowego śrubokręta, ale to ustawienie podoba mi się na tyle, że będę chyba szukał jakiegoś lepszego mini-pisu dla Autogliny.

galeria modarri 36

I na koniec Powszechna Puszka Picia i Potężne Dwa Złote 🙂

modarri test 47

Mam nadzieję, że ta galeria Wam się podobała. Następny w kolejce jest Bellerophon z Armarauders, którego galerię chcę wypuścić zanim zajmę się posiadaną już przeze mnie wersję produkcyjną, a chcę ją zrecenzować jakoś niedługo.