RecenzjeZabawek.pl: do dzieła!

Witajcie, tu Wallas, polski gość od zabawek. Jeśli czytacie ten tekst, to znaczy, że trafiliście już na RecenzjeZabawek.pl, mój nowy internetowy projekt, który będzie skupiał w jednym miejscu najróżniejsze elementy działalności hobbystycznej człowieka, który wierzy, że zabawki nie znają ograniczeń wiekowych.

Czego możecie się spodziewać po tym miejscu? Głównie szczegółowych wideo-recenzji zabawek, w których staram się łączyć ocenę zabawek tak z punktu widzenia fana, który wie już coś o tym co kupuje jak i zwykłego nabywcy, który nie zajmuje się zabawkami na co dzień i potrzebuje bardziej praktycznych uzasadnień dlaczego coś warto kupić a od czegoś trzymać się z daleka.

Recenzje zawierają takie elementy jak opis wyglądu, przegląd i testy wszystkich funkcji jakie dana zabawka ma do zaoferowania, a także przewodniki obsługi, gdy recenzowany obiekt ma, na przykład, kilka form. Nie brakuje tu też porównań rozmiarowych do innych istniejących zabawek czy przedmiotów, które można łatwo znaleźć w codziennym życiu.

RecenzjeZabawek.pl nie znają słów „ograniczenie tematyczne”. Nie ma żadnej serii lub marki, która jest niegodna recenzji. Jeśli zabawka jest dobra, nieważne do kogo jest kierowana (jak wiekowo jak i płciowo) ani kto ją wyprodukował. Żeby to zilustrować przedstawiam krótką listę tego, co było już recenzowane:
Producenci: Hasbro, Mattel, Lego, Mega Bloks, Bandai, Ikea, Tech 4 Kids, Yamato, Takara-Tomy, Tamiya, Draco Toys, Spin Master, i inne.
Serie i linie: Transformers, Hot wheels, Angry Birds, Furby, Nerf, Beyblade, My Little Pony, Littlest Pet Shop, Gundam, Macross, Tron Legacy, Filly, Marvel Universe, Pokemon, Bionicle, Slizers, Playmobil i inne.

Jak już mówiłem, te listy nigdy nie będą zamknięte i wszystkie serie i firmy są mile widziane.

Recenzje nie są wybierane tylko przeze mnie. Bardzo często to co zostaje przetestowane jest dobierane na podstawie sugestii i próśb widzów, więc Wy też możecie mieć wpływ na to co trafi na stronę. Jest coś, co chcielibyście zobaczyć? Mówcie mi o tym. Może i nie zawsze udaje mi się spełnić wszystkie prośby od razu, ale pamiętam o nich, i prędzej czy później staram się realizować „zamówienia” zainteresowanych.

Ale recenzje to nie wszystko co ta strona będzie miała do zaoferowania. Jestem też zapalonym fotografem zabawek i bedą tu publikowane także moje zdjęcia, tak proste, studyjne, jak i bardziej artystyczne gdzie pozujące modele można, nieraz dosłownie, zobaczyć w nowym świetle.

Oprócz tego trafią wszelkie inne materiały związane z zabawkami, którymi będę chciał się z Wami podzielić, takimi jak artykuły, instruktaże, porady, regularne wpisy blogowe… ich rodzaj i treść ogranicza tylko moja wyobraźnia.

Podsumowując, jeśli lubicie zabawki, to miejsce może Was zainteresować; dopilnuję, aby nuda tu nie zawitała.

Ponieważ jednak strona dopiero startuje, proszę o Waszą wyrozumiałość. RecenzjeZabawek.pl będą stanowiły tak źródło nowych materiałów, jak i tych już istniejących, a to oznacza że muszę umieścić tu bibliotekę niemal dwóch lat stworzonych do tej pory filmików i może to zająć nieco czasu. Ale nie oznacza to, że nie będę dodawał materiałów zupełnie nowych aż do zakończenia aktualizacji do stanu obecnego i postaram się utrzymywać zdrową równowagę pomiędzy historią a teraźniejszością. Zmieniać mogą się też takie elementy jak układ menu czy sposób kategoryzowania kolejnych wpisów- strona będzie rozwijała się dynamicznie, będzie wręcz rozwijała się razem ze mną. Ale wszystkie takie zmiany będą na bieżąco opisywane tak, aby przeglądanie strony w żadnym momencie nie stało się kłopotliwe.

Jeśli czytacie i ten akapit, to bardzo się cieszę, że przeczytaliście ten pierwszy wpis do końca. Mam nadzieję, że każdy nowy dodatek do strony będzie dla Was miłą lekturą.

I to już wszystko na dziś, ale ponownie zobaczymy się już wkrótce. A do tego czasu, trzymajcie się!