Zapowiedzi artykułów na stronie: 17.10.2014

Skoro studia filmowe i producenci zabawek mogą upubliczniać swoje plany wydawnicze na nadchodzącą przyszłość, RecenzjeZabawek.pl też mogą uchylić rąbka tajemnicy co do swoich zamierzeń.

Pamiętajcie tylko, że ponieważ strona i kanał nie są moim głównym priorytetem życiowym, czas ukończenia artykułów, ich kolejność i częstotliwość ich ukazywania się jest celowo nieokreślona. Jak to bywa z hobby (nawet tak interesującym dla mnie jak to), czasem lepiej dać sobie więcej czasu, aby materiał końcowy był lepszej jakości. Mając tę kwestię z głowy, zobaczmy co się czai w przyszłości.

NADCHODZĄCE ARTYKUŁY

Jaka to podróbka #2 – odnalazłem zdjęcia, których potrzebowałem, żeby zilustrować ten tekst, więc postaram się go niedługo napisać. W dużym skrócie będzie dotyczył pewnych pociesznych zabawek wydanych dokładnie dekadę temu, ale o których pewna sieć sklepów przypomina nam nawet dzisiaj.

Prawie go chciałem #1  i #2 – będzie to nowy cykl, w którym będę opowiadał o zabawkach i figurkach, które długo miałem zamiar kupić lub mnie zwyczajnie kusiły, ale na których zakup ostatecznie się nie zdecydowałem. Dlaczego? To właśnie ma objaśniać ten cykl.

Pierwszy Rzut Oka: Super Robot Chogokin GaoGaiGary, Transformers United Laser Optimus Prime, Soul Of Chogokin Big O i kto wie co jeszcze – trzy (lub więcej) przed-recenzjowe prezentacje figurek, które warto pokazać, i których recenzje prawdopodobnie zacznę powoli robić w niedalekiej przyszłości.

Po Recenzji: S.H.Figuarts Super Mario – coś dla osób, które chcą sobie pooglądać zdjęcia wykorzystane w recenzji tej figurki poza filmikiem na którego potrzeby zostały zrobione. Przy 25-30 zdjęciach, to będzie najdłuższy wpis z tej kategorii jaki do tej pory się ukaże. Nie wykluczam też kilku pomniejszych PRów.

Więcej zdjęć artystyczno-podobnych – mam jeszcze sporo zdjęć ze swojego porfolia do pokazania i nad tym też będę starał się powoli pracować.

Felieton o miniaturach do recenzji Youtube – kuszący mnie od dawna tekst, w którym opowiem o moim stosunku do sztuki (albo jej braku) robienia tych małych zdjęć, które widzicie obok nazwy i opisu materiału zanim zaczniecie go oglądać.

Recenzje w toku – będzie to umieszczona na stałe podstrona, w której będę zbierał recenzje, nad którymi prace są już rozpoczęte. Na pewno znajdą się tam trzy pozycje, ale zawartość podstrony będzie się zmieniała za każdym razem, gdy któraś z umieszczonych tam recenzji zostanie ukończona. Pamiętajcie tylko, że czasem recenzje robię impulsywnie i zdarza się, że spojrzę na coś i „o, to teraz zrecenzuję, coś mi mówi, że to będzie fajne”, więc wiele recenzji nie wpisanych na tę listę może pojawić się na kanale i na stronie znienacka.

Takie rzeczy planuję obecnie, ale niewykluczone, że po drodze wymyślę coś jeszcze. Czasem pomysły przychodzą do głowy spontanicznie 🙂